E-Ticaret Mağazamız Hakkında

Alis Market hem perakende hemde e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir. İzmir'in Bornova semtinde ilk olarak 2015 yılında kurularak perakende sektöründe hizmet vermeye başlamış ilerleyen yıllarda teknoloji ve çağın koşullarına uyarak alismarket.net ile e-Ticaret sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

E-ticaret sektöründe Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, gibi sektörün lider pazar yeri kuruluşları ile iş ortaklığı sağlayarak müşterilerimize farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye başladık.

Her zaman kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin alışveriş memnuniyetini yüksek tutmak için çalışıyoruz. Bu anlayışla her zaman müşterilerimize %100 orijinal ve kaliteli ürünler sunuyoruz.

10B+
Gönderilen Sipariş
4327
Farklı Müşteri
100+
Farklı Ürün
81
Gönderilen Şehir
Gıda ve Alkolsüz İçecek Sektöründe

Türkiye'nin İlk Online Toptan Alışveriş Sitesi

Geleneksel toptan satışları Türkiye'de her geçen gün popülerleşen ve büyüyen E-ticaret sektörüne taşıyarak hızlı tüketim ürünlerinin alıcılara daha kolay, hızlı ve uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedefliyoruz. Bayiliğini ve tedarikçiliğini yaptığımız ürünlerle Türkiye'nin 81 ili ve belirli ülkelere gönderim sağlayarak ürünlere ulaşmanın zor olduğu bölgelerde bu problem ortadan kaldırıyoruz. Türkiye'nin Online Toptan Alışveriş Sitesi AlisMarket.net

Çözüm Ortaklarımız